Нещодавно наша газета коротко повідомляла про загибель студентки в Олевському районі. Скупі рядки поліцейської хроніки сповіщали про те, що дівчину знайшли мертвою в лісі — вона загинула від переохолодження організму. І — жодних інших подробиць трагедії…

А цими днями до нас завітав один з читачів, попросивши розібратися у цій трагічній історії. Розповів, що на Олевщині ширяться чутки про цей випадок: мовляв, дівчина заблукала і замерзла в лісі тому, що її посеред дороги вигнали з салону водій автобуса і контролерка.

Невже це дійсного було саме так?! Ми спробувати дізнатися правду. І ось що з’ясували.

Ірині Дворецькій було лише 20 років. Мешкала вона в селі Рудні Хочинській, була середньою поміж трьох сестер. Навчалася у Новоград-Волинському медичному коледжі. Трагедія сталася 8 січня. А за кілька днів перед цим мати Ірини захворіла на двосторонню пневмонію. Відтак жінку забрали в Олевську районну лікарню.

«На ранок того фатального дня Ірина зібралася їхати до матері в Олевськ, щоби потім супроводжувати її до Житомира, в обласну лікарню, — розповів нам Анатолій Хомутовський, виконувач обов’язків старости села Хочиного. — А перед цим було Різдво, вони з сестрами святкували, колядували… І якось так сталося, що в дорогу Іра вийшла без грошей. Чи забула, чи сумочку не ту взяла...».

Автобус «Копище — Житомир» зупиняється в Рудні Хочинській о 3.55 ранку. Взимку — це ще ніч. Отакої темної пори дівчина сіла в автобус. Щоби за кілька хвилин… вийти з нього.

«Що там сталося в автобусі — важко сказати, — продовжує Анатолій Хомутовський. — Проїхала Іра лише п’ять кілометрів — до наступної зупинки. Чи її там висадили, чи вона сама чомусь вирішила вийти... А, вийшовши у сусідньому селі Перзі, рушила назад, додому. Але пішла не по дорозі, а через лісок — так коротше. І, вочевидь, заблукала».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 25 січня 2019

Погода

Фотоетюд

Фото14072020

Житомир сьогодні. Свято-Михайлівський кафедральний собор.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки