До редакції «Житомирщини» надійшов лист за підписом двох жителів Будо-Вороб’ївської сільської ради Малинського району М.І.Оксьоненка та А.В.Пархоменка.

Автори листа повідомляють, що «9 листопада 2006 року відповідно до рішення п’ятої сесії Житомирської обласної ради під номером 137 мисливські угіддя площею 6000 гектарів, що входять до складу Будо-Вороб’ївської та Старовороб’ївської сільрад, були передані від Малинської районної ГО УТМР до ТОВ «Світ прогресивних технологій». Відтоді власникам і користувачам земельних ділянок постійно завдається шкода цим мисливським господарством.

Наприклад, полями місцевих жителів єгерська служба їздить на квадроциклах, а іноді й на машинах, пошкоджуючи родючий грунт, залишаючи колесами на полях глибокі сліди. А в деяких випадках на окремих ділянках пошкоджувались посіви й городина.

Постійно поруч із оселями селян чуються постріли, а єгері самоправно встановлюють мисливські вежі поблизу будинків, на присадибних ділянках. Також єгері дозволяють собі їздити на квадроциклах у нетверезому стані зі зброєю без чохлів»...

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 27 листопада 2018