Нова реформа житлово­-комунального господарства ліквідувала ВЖРЕПи. В Житомирі — теж. Чимало мешканців міста одразу відчули наслідки цієї «реформи». В багатьох подвір’ях виросли купи сміття, які нікому тепер прибирати.

«А у нашому дворі просто під під’їздом вже кілька тижнів лежить величезне зрізане дерево, — повідомили «Житомирщину» мешканці будинку № 24 по вулиці Шевченка. — Його спиляли, але чомусь й не думають вивозити!». За іронією долі, саме в цьому будинку донедавна розташовувався ВЖРЕП № 16, який теж тепер ліквідовано. «Дерево не можемо прибрати, бо в нас тепер немає трактора, —розповіли у ліквідованому комунальному підприємстві. — Трактор передали у ВЖРЕП № 6 — один з двох, що залишили в місті. А тутешню територію обслуговуватиме ТОВ «Управляюча компанія «Полісся». Тож поки тривають всі юридичні нюанси з ліквідацією та підпорядкуванням — виникають подібні незручності».

Комунальники пояснюють, що отаке «переформатування» ВЖРЕПів триватиме близько місяця — тож за цей час жителям будинків, вочевидь, доведеться терпіти і купи сміття, і неприбрані дерева на подвір’ях…

Погода

Фотоетюд

Фото07082020

«Я теж яблука збирав!»

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки