Цими днями один із читачів «Житомирщини», яка, до речі, вступає у 100-­ий рік своєї біографії, приніс до редакції чотириполосне видання, назва якого, навіть у шрифтовому оформленні, копіює назву обласної газети «Житомирщина». У правому кутку назви зовсім непомітно приліплене слово «тиждень», очевидно, щоб виправдати отой прихований плагіат.

Газетка, розповів наш читач­житомирянин, роздається безкоштовно на вулицях міста. Як свідчать вихідні дані, засновник її — Шуляр В.В., наклад — 5 тис. екземплярів. Очевидно, з’явилася вона на світ Божий, як тільки­но запахло виборами.

Не беремося судити про політичне спрямування видання чи електоральні симпатії його авторів. А от про те, що, безпардонно «позичивши» в «Житомирщини» назву, вони намагаються скористатися її авторитетом, мовчати не збираємося.

Воно, звичайно, приємно, що так високо оцінюється престиж найстарішого і найпрофесійнішого часопису Житомирщини, але...

Над заголовком новонародженого видання зазначено, що воно є «міською суспіль-но­політичною газетою». То до чого тут «Житомирщина»? Щоб, скориставшись чужим іміджем, задурити людям голови й привернути увагу наших передплатників, які десятиліттями читають і поважають справжню обласну газету «Житомирщина», довіряють їй?

Очевидно, службовцям, які реєстрували це видання, слід би ретельніше звертати увагу на подібні викрутаси. Благословляючи у світ агітку під назвою «Житомирщина тиждень» (реєстраційне свідоцтво ЖТ 279/656ПР від 20.12.17), вони чомусь не відчули ні провокаційності, ні шахрайства.

Наголошуємо: газета «Житомирщина» не має ніякого відношення до зазначеного творіння пана Шуляра та його спонсорів.