Валерій Васильович Прокопчук із Житомира, наш давній передплатник, завітав до редакції дуже схвильованим. Чоловік поділився тим, що накипіло на душі. Йому боляче бачити, що сталося з будинком на вулиці Київській, поблизу колишнього універмагу. Колись там був радіовузол, а тепер, після перепродажів, у нього з’явився новий власник. Кажуть, що там згодом зведуть щось нове, а цей будинок знесуть.

— Але поки це буде, — каже чоловік, — то його руйнують мародери, виносять усе металеве: східці, батареї... І роблять це серед білого дня, нікого не боячись!
Валерій Васильович, за його словами, спробував присоромити двох таких «добувачів», але вони втекли. Звернувся чоловік до поліції, номер автомашини подав, на якій повезли свою здобич «металісти». Але це нічого не дало.

— І таке діється в центрі міста! — зітхає читач. — Мені болить таке особливо. Радіовузол цей, його приміщення, будять спогади. Адже я після навчання в училищі тут практику проходив. Потім тривалий час монтером працював... Пройти байдуже мимо ніяк не можу...

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд15012019

Зимові розваги.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

 

Лінки