Фото Володимира СОБОЛЯ
Фото Володимира СОБОЛЯ

Про скандальне закриття Корчацької загальноосвітньої школи Житомирського району не раз розповідали засоби масової інформації не лише Житомирщини, а й усієї України. Справу про порушення конституційного права дітей на освіту в цьому селі розглядає суд, постановою якого рішення Тетерівської сільської ради про закриття школи було призупинене.

Проте, заявляють батьки учнів школи, депутати, представники громадськості та юристи, тиск, залякування, погрози батькам, позбавлення дітей можливості нормально навчатися в рідному селі з боку сільського голови Валентини Ільницької та її підлеглих тривають. Про все це вони розповіли під час засідання «за круглим столом», проведеного в Житомирі обласною філією ГО «Комітет виборців України». На засідання запрошувалися й представники сільради, органів влади району та області, проте вони його проігнорували.

А оскільки стурбовані цією ситуацією люди хочуть, щоб їх почула влада й громада області, доцільно надати їм таку можливість.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 22 вересня 2017

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд07122018

Добре мчати на санчатах. У Бердичівському міському парку дорослі та малеча із задоволенням відпочивають, спускаючись із крижаних гірок.

Володимир СОБОЛЬ.

 

Лінки