Шановні читачі та жителі Житомирщини!

З 12 вересня нинішнього року стартувала передплатна кампанія з передплати газет, журналів.

Якщо Ви бажаєте бути в курсі неупередженої, оперативної, цікавої, виваженої та перевіреної інформації, Вам варто передплатити обласне видання з більш як 100-річною історією -- газету "Житомирщина", яку читають і шанують у будь-якому куточку рідного Полісся та України.На шпальтах нашого видання Ви знайдете злободенні проблемні та актуальні матеріали, що турбують земляків, кроки влади стосовно поліпшення життя людей краю, а також про внесок ЗСУ у перемогу України, розповіді про соціально-вразливі верстви населення, спортивні та культурно-мистецькі новини області, юридичні новинки та поради, гороскоп, анекдоти, рецепти, магнітні бурі, реклама, розповіді про ювілеї видатних земляків, установи та організації, підприємства тощо. До смаку припадуть і наші тематичні сторінки: "Будьмо здорові, "Всяка всячина", "Світ жінки".
Ціна газети не змінилась: за пільговим індексом 60121

на 1 місяць -- 45 грн.,
на 3 місяці -- 135 грн.,
на півроку -- 270 грн.

Зробити передплату до 27 грудня 2022 року можна у будь-якому відділенні "Укрпошти", або безпосередньо в редакції газети, де її вартість обійдеться дешевше і забирати газету Ви завжди зможете у день її виходу в редакції.
З питань передплати, розміщення реклами, оголошень, вітань, поминань, іміджевих матеріалів тощо звертайтесь по телефону:
‎(097)517-90-05, Богдан Валерійович Лісовський, комерційний директор.

Залишайтеся з улюбленою газетою і в наступному році!

Дякуємо за довіру й надіємось на подальшу співпрацю й взаємодопомогу!

Слава Україні та ЗСУ!

Фотоетюд

Лінки