Фото www.zhitomir.info.
Фото www.zhitomir.info.

Сьогодні, 22 травня, в Україні мають нарешті відновитися приміські (а з 1 червня — міжміські)автобусні перевезення. Епідемія коронавірусу паралізувала їх на цілих два місяці. Відтак тисячам людей, які в цей час мали необхідність дістатися того чи іншого міста або села, доводилося шукати інші варіанти: або брати таксі, або наймати машину, або користуватися допомогою родичів чи друзів з «колесами». Звісно, це оберталося неймовірними незручностями та проблемами, але такими були суворі обмеження карантину.

Ще більше проблем отримали самі транспортники. Сотні фірм­перевізників по всій країні (й на Житомирщині теж) мусили відправити своїх працівників фактично у відпустки за свій рахунок. Автобуси стояли в гаражах, а водії та механіки сиділи вдома. Збитки, які понесли перевізники за ці два місяці, вони самі не озвучують. Але у розпачі кажуть: суми — колосальні.

«Всі наші рейси в цей карантинний період було скасовано, — розповів нам Богдан Рисіч, директор однієї з компаній­перевізників. — Звісно, збитки — дуже великі. У нас працює понад 100 чоловік. Тож з нетерпінням чекаємо, коли знову буде робота».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 22 травня 2020