Як орієнтуватися в потоці інформації і знаходити тендери та аукціони? Як вибрати для себе дійсно вигідну пропозицію? І як правильно підготувати всі документи, щоб не опинитися дискваліфікованим і не втратити гроші та час, витрачені на підготовку до участі?

Як будь-які системи з розгалуженою структурою і великим функціоналом, системи ProZorro і СЕТАМ — досить складні й вимагають від учасників певних знань, розуміння бізнес-процесів, уміння систематизувати і аналізувати інформацію. У більшості зайнятих людей просто не вистачає відповідних знань і часу, щоб все це освоїти.

Юридична компанія Tender Trust професійно займається консалтингом і юридичним супроводом учасників у системах ProZorro і ProZorro.Sale, RIALTO, СЕТАМ. Державні й комерційні закупівлі, аукціони малої приватизації, аукціони з продажу майна Фонду гарантування вкладів і банків у стадії ліквідації, а також заарештованого майна СЕТАМ. При цьому надаємо комплексний супровід — від оцінки ситуації до підписання договору після перемоги на аукціоні», — розповідає директор ТОВ «Тендер Траст» В’ячеслав Сарана.

Комплексний супровід, за словами В’ячеслава, починається з оцінки ситуації. За запитом клієнта проводяться моніторинг і пошук потрібних йому тендерів чи аукціонів. Далі бізнес-аналітик робить попередній аналіз конкуренції та пропонує виграшну стратегію участі в аукціоні. Tender Trust не тільки професійно підготує тендерну пропозицію, всю документацію, а й проаналізує документи, проведе оцінку ризиків, організує процес підписання договору між своїм клієнтом і замовником.

Але що ще відрізняє спеціалізовану юридичну компанію від штатного юриста, так це орієнтація на перемогу. Справа в тому, що основну плату за свої послуги компанія Tender Trust бере з клієнта лише в разі перемоги на аукціоні.
Крім цього, компанія докладає зусиль щодо забезпечення в Україні екосистеми, сприятливої для учасників аукціонів з усіх регіонів, розвиваючи мережу своїх представників у всіх куточках країни.

З питань співпраці юридичні компанії з регіонів можуть звертатися на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Контакти:
Адреса: Київ, вулиця Ігорівська, 1/8.
Веб-сайт: www.ttenders.com.
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: +38 (067) 315-67-81.