Так склалося, що моя дитина навчається у спеціалізованому закладі для дітей з особливими потребами. Завдяки працівникам закладу та людям, яким небайдужа доля таких діток, корекційно-освітня робота проходить успішно. Дітьми, які навчаються у цьому закладі, опікується великодушна, чуйна і доброзичлива людина — академік та віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук та наш земляк Пешко Анатолій Володимирович.

У такий нелегкий час, напередодні Новорічних свят, Анатолій Володимирович знайшов можливості завітати до дітей закладу з солодкими подарунками, які порадували діток. Анатолій Володимирович не тільки дарує душевне тепло дітям, а й справжнє — придбавши цемент, дизпаливо, бензопилу для порізки деревини, якою опалюється заклад. Для створення комфортних умов проживання подарував 18 дитячих шаф для роздягання. Також він переймається зовнішнім виглядом діток закладу — закупив для них одяг та взуття, харчування власного виробництва: борошно, крупи, мед, овочі та фрукти, які дуже необхідні кожній дитині.

«Гідність людини визначають її вчинки», — цей влучний вислів — саме про Вас, Анатолію Володимировичу. Ваше гуманне ставлення до дітей вселяє віру і надію в те, що все буде добре. Я вважаю, що саме такий добродій як Пешко Анатолій Володимирович повинен стояти на чолі влади, оскільки він своїм прикладом показує, яким має бути керівник держави.

З повагою,
Конопацька А.О.
с. Корчак, Житомирський р-н.