Олексій Шостак, Малинський міський голова:

— Не може не радувати те, що вдалося втримати лідируючі рейтингові позиції в області. Та й по місту впродовж року реалізовано багато цікавих і масштабних проектів. Зокрема, організовано контейнерне збирання твердих побутових відходів, встановлено систему відеоспостереження у навчальних і лікувальних закладах із виведення зображення до чергової частини місцевого відділення поліції, розпочали стерилізацію бездомних собак, оновилися обидва парки, на вулицях міста з’явилося сучасне вуличне освітлення. Головним досягненням вважаю початок харчування учнів молодших класів за рахунок міського бюджету та початок створення нового приймального відділення міської лікарні. На наступний рік плануємо продовжувати започатковане й маємо плани та проекти, що суттєво видозмінять наше рідне місто.

Ніна Рафальська, голова Брусилівської районної ради:

— Рік, що минув, ознаменувався багатьма позитивними змінами в житті нашої громади. Сидіти, склавши руки, не доводилося нікому. Наприклад, у Ставищенській сільській раді перекрили дахи в школі та дитсадку «Калинка» (1 млн. 300 грн. коштів сільського бюджету); триває ремонт у початковій школі; прокладено два кілометри асфальтового покриття. У с. Йосипівці 200 тис. грн. витратили для ремонту приміщення школи, закупили нові меблі, з’явилася й нова асфальтована доріжка.

Чимало зроблено керівництвом Брусилівської ОТГ. Зокрема, залучено 15 млн. грн. інфраструктурної субвенції. За них перевели на тверде паливо всі школи району, встановивши сучасні твердопаливні котли. За ці ж кошти здійснили капремонт водомереж у Приворотті та Лазарівці. Створили Центр надання адміністративних послуг, є позитивні зрушення й у медичній галузі.

Звертали увагу й на соціальний захист наших земляків, створивши центр надання соцпосуг, куди працевлаштували фельдшерів. Збудували стадіон для дорослих і дітей, освоївши за умов співфінансування півтора мільйона гривень. Для нової прийомної родини придбали житло (200 тис. грн.) також за умов співфінансування. За сприяння народного депутата України Павла Дзюблика у двох школах району замінено на нові металопластикові вікна.

Сподіваюсь, що й наступний рік принесе багато корисного й позитивного для жителів Брусилівщини, а в Україні запанують довгождані мир та спокій.

Ольга Гречко, начальник відділу інформаційно-консультативного забезпечення виконкому Коростенської міськради, голова фракції «Опозиційного блоку» в міськраді:

— Цей рік був дуже непростим для кожного з нас. Але ми стали сильнішими, мудрішими, кращими. Для мене особисто він став знаковим тому, що мене обрали головою фракції «Опозиційного блоку» в міськраді. Всім бажаю вдалого і успішного старту 2019 року.

Валерій Горб, директор КП «Центр інвестицій», депутат Житомирської міської ради:

— Я — оптиміст, тому найбільшим досягненням для мене в році, що минає, є те, що всі мої рідні й близькі живі та здорові. А ще в минулому році я дотримався народної приказки про те, що справжній чоловік за життя повинен зробити три речі: побудувати дім, посадити древо, виростити сина. Разом із коханою дружиною Юлією виховую сина Назарія, дерев посадив чимало, переїхав у будинок, збудований власними руками.
У професійному плані сподіваюсь, що в 2019 році почнеться спорудження поблизу Житомира словенцями сонячної електростанції вартістю 3 млн. євро, що слугуватиме гарним прикладом того, що закордонні інвестори вірять у країну і її майбутнє.

Василь Головецький, заслужений журналіст України, поет, Житомир:

— Рік — непростий і для країни, і для мене. Найбільша втрата — мій старший син Володимир. Найбільша радість — лад і мир у родинах дочок, вихід моєї книжки «Вчитель мовчання». У 2019 році, сподіваюсь, побачить світ чергова моя книга, рукопис якої вже готовий до друку. А найбільше хочу, щоб Україна нарешті зітхнула мирно, щоб легше стало жити нашим матерям і дітям. Всім читачам—миру, злагоди, життєвої стійкості й благополуччя!