В той час, як деякі об’єднані територіальні громади нашої області готуються до грудневих виборів голів та депутатів, Оліївська ОТГ нещодавно свого голови… позбулася. Депутати Оліївської сільради достроково припинили повноваження голови ОТГ Михайла Скока.

Подібне, погодьмося, стається у нас в області нечасто. Та й Оліївська громада — не остання на Житомирщині. Вона є сусідкою обласного центру, об’єднує дев’ять сіл з двох районів (Житомирського та Черняхівського), налічує 7300 жителів.

Своєрідний сільський «імпічмент» відбувся під час засідання сесії. Депутати (а їх зібралося 24 з 26-ти) таємно голосували — і в результаті 18 обранців (або 75%) висловилися за дострокове припинення повноважень Оліївського сільського голови. Тож відтепер офіційно першою посадовою особою громади став секретар Оліївської сільради Анатолій Мельниченко. Цікавимося у нього: чим не вгодив депутатам сільський голова?

«Причина такого кроку — це те, що сільський голова ігнорував рішення сільради або спотворював їх виконання, — пояснив «Житомирщині» Анатолій Мельниченко. — Такі ситуації траплялися не раз. Є й інші претензії до його роботи.

Приміром, вже більше року не призначено директора нашого комунального підприємства — воно ніби є, але не працює. Крім цього, сільський голова має раз на рік звітувати перед сходами сіл, а він цього не робив…».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 11 грудня 2018

 

Погода

Фотоетюд

Фото210520109

«Сонечко» запалює. Виступає Житомирський академічний ансамбль «Сонечко».

Фото Володимира СОБОЛЯ

Лінки