40 років досвіду та сотні тисяч задоволених покупців. ТОВ «Радивилівмолоко» — один із лідерів серед західноукраїнських виробників молочної продукції.

Продукція ТМ «РадиМо» від ТОВ «Радивилівмолоко» — натуральна та свіжа, тому що при її виготовленні використовуються прості натуральні складові (закваски, фруктові наповнювачі тощо) та свіжа сировина, яка щодня поставляється на виробництво.

Купуючи продукцію ТМ «РадиМо», ви завжди можете бути впевнені, що споживаєте виключно натуральне та доброякісне, адже ТОВ «Радивилівмолоко» використовує тільки натуральне молоко, без штучних домішок, та дотримується усіх норм ДСТУ.

Будучи регіональним виробником смачної молочної продукції, ТОВ «Радивилівмолоко» прагне дарувати своїм споживачам не лише відчуття довіри до якості продукції, яку вони споживають, а й додавати трішки свята в їхнє життя.
Саме тому восени цього року разом із оновленням зовнішнього вигляду ТМ «РадиМо» дарує своїм споживачам чудову можливість виграти смачний подарунок у щотижневому розиграші, а також головний приз — 50000 грн. на зимовий відпочинок у Карпатах.

Стати учасником акції дуже просто — вам потрібно лише:

1. Купити сметану 20% жиру ТМ «РадиМо» із позначкою «Акція».
2. Приготувати домашню страву з використанням сметани ТМ «РадиМо» та сфотографувати її (на фото має бути видно вашу страву та акційну сметану 20% ТМ «РадиМо»).
3. Фото вашої страви з акційною сметаною ТМ «РадиМо» надіслати одним із зручних для вас способів:
на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
на поштову адресу: вул. Старики, 58-Б, с.Крупець, Радивилівський р-н, Рівненська обл.;

на Viber за номером телефону: +380673644273.

Надіслані фото з дотриманням умов акції будуть внесені до реєстру учасників.

Короткі правила акції описані на кожній упаковці сметани 20% жиру ТМ «РадиМо» з позначкою «Акція».

Беріть участь в акції, готуйте смачні страви, діліться з нами та смакуйте із задоволенням!