У цьому році з теплом, можна сказати, поталанило майже всім: теплі жовтень і початок листопада дещо згладили гостроту старту опалювального сезону. Він розпочався пізніше, а в окремих житлових будинках обласного центру — значно пізніше, ніж належить. І це — не єдина «теплокомунальна особливість» нинішнього сезону, адже з’явилися й інші, надто важливі для всіх громадян і для житомирян зокрема.

Річ у тім, що 10 жовтня 2018 року український уряд прийняв постанову № 829 «Про затвердження Порядку визначення технічних можливостей встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів­-розподілювачів теплової енергії». Цей важливий нормативний акт має чітко врегулювати, насамперед, облік витрат теплової енергії за допомогою спеціальних приладів. Як зазначив віце-­прем’єрміністр України Геннадій Зубко, «відтепер ук­раїнці зможуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це дасть можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником».

— Як це буде діяти конкретно, скажімо, у місті Житомирі? — З таким запитанням ми звернулися до заступника Житомирського міського голови Сергія Кондратюка.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 13 листопада 2018