За календарем Брюса, складеним не одне століття тому, 2018-ий — рік Венери. Передбачається він дещо вологим. Весна прогнозується прохолодною і дощовою, а літо — спекотним. Після них настане тепла осінь, але вже в кінці жовтня можливі морози. Зима ж у рік Венери — холодна, зі снігопадами, що може навесні викликати повінь.

Гарно вродять зернові, але в жнивну пору затяжні дощі призведуть до втрат урожаю.

Астрологи склали свої прогнози на цей рік. Вони вважають, що 2018-ий подарує нам спокійніше життя, ніж торік. Успіх очікує на людей працьовитих, енергійних, але, разом з тим, пильних та обачних. Нові справи, успішні угоди, цікаві подорожі, перехід на іншу роботу, зміни в житті — все це можливо в новому році.

Тенденція войовничості й агресивності, на щастя, почне зменшуватися. Скоріше за все, на планеті стане менше війн, а деякі старі конфлікти нарешті завершаться мирними угодами. У світі може утворитися новий геополітичний союз, який підтримуватиме мир і стабільність на державному рівні.

Навесні та влітку намітяться реформи в банківській сфері. Посилиться роль електронних грошей.

Лідери держав, які нададуть перевагу дипломатії, матимуть підвищений особистий рейтинг. Втратять позиції ті, хто намагається розпалювати ворожнечу.

У 2018-му очікуються п’ять затемнень, які вплинуть на справи й життя окремих людей і світові події.

Повне місячне затемнення відбудеться 31 січня 2018 року о 15.30 за київським часом. Часткові затемнення Сонця припадуть на 15 лютого (київський час — 22.52), 13 липня й 11 серпня (о 6.02 та 12.46). Повне затемнення Місяця припадає на 27 липня (о 23.22).

Астрологи попереджають, що в період затемнень не варто розпочинати нові справи; слід стримувати емоції, зберігати спокій, налаштуватися на позитив. Адже прояви агресії та гніву лише нашкодять — включать програму саморуйнації. Слід дякувати в дні затемнень за все, що посилає доля, в думках коригувати майбутнє, налаштуватися на успіх.

До речі, астрологи визначили, що сприятливі періоди для всіх справ будуть 17 — 27 січня, 18 лютого — 15 березня, 16 квітня — 26 червня, 7 — 13 грудня. Не варто братися за щось важливе 1 — 16 січня, 28 січня — 18 лютого, 16 березня — 15 квітня, 27 червня — 6 грудня.

2018-ий рік для кожного зі знаків зодіаку підготував свої сюрпризи.

Овни мають приготуватися до змін — місця роботи, оточення, а також можливі одруження, поява нового члена родини. На всі виклики долі відповісте гідно й отримаєте перемогу.

Доведеться багато працювати Тельцям, щоб забезпечити гідний рівень життя. В особистій сфері — розчарування, можливе навіть розлучення, але натомість прийде нове кохання.

Близнюкам варто сміливо оволодівати новими знаннями. Вас підтримуватимуть високі покровителі. Фінансове становище буде стабільним. Взаємини з «другою половинкою» оновляться, коли вдатися до романтики. А самотні зустрінуть свою долю.

Соціальний статус Раків підвищиться, кар’єрний злет забезпечено. Та випробувань теж вистачатиме. Можливе поповнення в сім’ї.

Доленосним стане цей рік для Левів. Їм доведеться з чимось попрощатися. Оточення не розумітиме ваших прагнень. Зміна житла теж намічається.

Ставитися до складних ситуацій з гумором і сприймати незвичайні події філософськи треба Дівам. Менше говоріть, адже недруги можуть використати ваші слова проти вас, а також присвоїти ваші заслуги. Ділові стосунки з колегою переростуть у романтичні.

Терезам 2018-ий принесе переміни. Зважитеся розпочати власну справу. Соціальний статус зміниться (шлюб, народження дітей, онуків). Ймовірні цікаві подорожі.

Скорпіони зароблятимуть на прожиття непросто. Багато витрачатимуть, але «на плаву» триматимуться. Успішною буде громадська діяльність. Прогнозуються переїзд, вирішення проблем з нерухомістю.

Придбають житло в 2018 році Стрільці. На них очікують вища посада, нові перспективи, здійснення мрій.

На долю Козерогів випаде чимало випробувань, перегляд життєвих цілей і поглядів. Поряд з’явиться супутник, який допоможе це подолати й пережити. Сподівайтеся на чималий спадок.

Водолії змінять оточення й позбудуться непотрібних зв’язків. Дехто вирушить у далеку подорож. Емоцій та романтичних почуттів вистачатиме.

Опорою і натхненням для Риб будуть сім’я та близькі їм люди. Від того, як стрімко розвиватимуться події, неважко розгубитися, але ваших сил, терпіння вистачить, щоб з усім справитися. Візьміться за облаштування житла, завершіть ремонт чи зважтеся на переїзд. Остерігайтеся виявляти ревнощі, щоб уникнути розриву з партнером.

Новоріччя настає в останні тижні панування Півня, а з 16 лютого 2018 року естафету переймає Жовтий Земляний Собака. У нього — свої прогнози. Про них повідомимо вже в іншому гороскопі.

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд27042018

Квітень — місяць цвітіння.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки