Ольга Мазур, директор Новово­роб’ївського НВК «ДНЗ — ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Малинського району:

— В цілому рік 2017-ий був успішним для нашого колективу й моєї родини. Багато учнів та вчителів навчального закладу стали призерами та переможцями районних конкурсів, фестивалів, шкільних предметних олімпіад, спортивних змагань. Приємно, що не забувають про рідну школу випускники, допомагають усіляко сільська рада, приватні підприємці та підприємства, що працюють на території громади.

Віриться, що 2018 рік принесе довгоочікувані мир, спокій та гармонію в кожну українську родину.

Анатолій Помінчук, пенсіонер, с. Базар Народицького району:

— Як для пенсіонера, рік був непростим. Майже вся пенсія йшла на придбання ліків, сплату за комунальні послуги. Чув, що точаться розмови серед окремих політиків про можливий дефолт України. До 2020 року нібито наша країна повинна сплатити 25 мільярдів доларів США держборгу... Тобто, про покращення життя простих людей найближчим часом, очевидно, мова не йтиме. А так хочеться вже почати жити по-людськи. Та й війна на Сході, де безневинно гинуть наші сини, має вже давно закінчитися, бо слухати про нові втрати на ній уже несила.

Василь Сташук, письменник, Брусилів:

— Рік 2017-ий був результативним для мене як у творчому, так і в особистому планах. Став лауреатом премії імені Лесі Українки у Новограді-Волинському та імені Бориса Тена — у Житомирі. Вийшов друком мій роман «Жорно», упорядкував книгу вибраних поезій нашого земляка Олександра Крохуна «Усе, чим жив». А ще назбирав багато грибів, на які були щедрими минулі літо й осінь.

Олексій Шостак, Малинський міський голова:

— Вдалося разом із депутатами міськради та Житомирської обласної ради С.В.Диняком і О.М.Дзюбенком, народним депутатом України П.В.Дзюбликом здійснити ряд проектів у місті. Зокрема, почали капітальний ремонт водогону, дещо упорядкували міський парк культури й відпочинку імені М.Миклухо-Маклая, споруджуємо спортивний майданчик у мікрорайоні паперовиків, покращуємо умови праці медиків, виділяємо кошти для шкіл, садочків тощо. Проводимо в Малині традиційний Всеукраїнський турнір на призи срібного чемпіона ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.
Особисто не раз був на передовій, передаючи нашим хлопцям продукти харчування, обладнання, техніку тощо.

Олег Кульганек, таксист, Коростень:

— Для мене рік був успішним. На початку року вдалося відпочити у Єгипті. Сервіс і умови приємно вразили. Мрію потрапити туди з родиною ще не раз.
Хочеться, щоб нарешті запанував мир у нашій країні, щоб усі впевнено й без страху дивилися в майбутнє.


Погода

Фотоетюд

Фотоетюд05012018

Коростишівський Котигорошко.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки