Процес утворення ОТГ на Чуднівщині йде досить повільно. Район має лише одну об’єднану територіальну громаду — Краснопільську, до якої увійшли сім сіл: Краснопіль, Безпечна, Суслівка, Косівка, Молочки, Мотрунки, Стетківці. Мали бути, як планували в районі, ще Іванопільська, Вільшанська та Чуднівська ОТГ. Але поки що інші сільські громади утримуються від об’єднання. Хоча знають, що з 1 січня їх можуть об’єднати за офіційним, так би мовити, повелінням. Чому ж і чого остерігаються ті, хто вагається?

Може, ще й ягоди виручать

Галіївка розташована на берегах річки Тетерівки, за 18 кілометрів від Чуднова. Село відоме з другої половини ХІХ століття. Колись тут була центральна садиба колективного господарства, яке обробляло майже дві тисячі гектарів землі. Вирощували зерно, розвивали м’ясо-молочне тваринництво. Ще 90 літ тому в Галіївці почав працювати маслозавод. Він діє й дотепер. Поблизу були ще й два цукрозаводи, робота яких зупинилася.

Як же нині живуть галіївці?

— Спершу люди в нашій громаді були за об’єднання, — каже Галіївський сільський голова Йосип Козлюк. — Але після роздумів утрималися. Чому? Немає впевненості, що буде краще, що наше життя стане стабільнішим.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 08 грудня 2017

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд15012019

Зимові розваги.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

 

Лінки